PeLoHa / Peace Love Harmony – Moc płynąca z tego niezwykłego masażu dotyka poziomu fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

PeLoHa / Peace Love Harmony – Moc płynąca z tego niezwykłego masażu dotyka poziomu fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

By stawić czoła emocjom należy się im poddać, a nie zwalczać je. Żyjąc w lęku o cokolwiek automatycznie zasilamy go, a sytuacje zewnętrzne pojawiające się w naszym życiu są tego lustrzanym odbiciem.

Ważne jest by zrozumieć, że napełnianie się wewnętrzne uczuciami Miłości, usuwanie napięć związanych ze stresem dnia codziennego jest podstawą do życia w obfitości i mocą ochronną przed wciąganiem w sytuacje życiowo negatywne.

Dlaczego? Ponieważ nieuświadomione negatywne emocje żyją w ciele jak odrębna istota, zatruwając toksynami emocjonalnymi cały organizm, prowadząc do chorób w krótszym bądź w dłuższym czasie. Częstym przykładem są różnego rodzaju nerwobóle, tzn. tiki, niezgrabne poruszanie się bez gracji i dużo więcej. Są to tylko przejawy nagromadzonych emocjonalnych toksyn w ciele, które nie usuwane znajdują ujście w chorobach.

Świat materialny w którym żyjemy jest fizyczną manifestacją lęku lub Miłości obecnych w naszej świadomości i od nas zależy co wybierzemy. Co będziemy wzmacniać, zasilać tego dostaniemy więcej.

Masaż PeLoHa jest sposobem, metodą na utrzymanie w harmonii, miłości ciała i życia, ponieważ wyzwala i utrzymuję w człowieku najpiękniejsze uczucia. Wiadomo jest, że człowiek szczęśliwy nie może być jednocześnie zły, bo są to dwie skrajnie inne częstotliwości. Jest to masaż serca, a jeśli serce jest otwarte to manifestuje się Miłość w nas i dookoła nas. Jest skuteczną drogą do usuwania toksyn emocjonalnych z ciała, wypełniając tę przestrzeń miłością, a co za tym idzie radością życia, zdrowiem i obfitością, dlatego tak ważne jest by Kochać i tylko Kochać.

Masaż Australijski stworzony przez Allana Early z Nowej Zelandii, który na stałe osiadł razem ze swoją partnerką Mary w Australii rozpowszechniając po świecie ten wyjątkowy zawierający w sobie 24 – techniki z najbardziej skutecznych na świecie technik i masaży.

Zapraszam Cię serdecznie na Masaż PeLoHa, w sierpniu jeszcze w promocji za 100zł a pełny masaż ciała. Doświadcz miłości i harmonii w swoim życiu, a wszystko co najlepsze same zacznie do Ciebie przychodzić.

Aby umówić się na masaż (Warszawa Centrum) zadzwoń do mnie:
tel. 696 05 06 71

nj

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>