Masaż Hawajski Lomi Lomi Nui – subtelne ruchy masażu przedramionami

Element sztuki hawajskiego relaksu jest możliwy do osiągnięcia aby połączyć w harmonię ducha, ciała oraz umysłu. Cechą, która wyróżnia ten masaż spośród wielu innych jest wyjątkowe podejście. Wykonuje się go w duchu Aloha, to znaczy z radością i miłującym uznaniem dla człowieka leżącego na stole. Cała koncentracja masażysty jest skupiona na masowanej części ciała, bo jak mówią Hawajczycy: energia podąża za uwagą, a tam gdzie płynie energia dochodzi do uzdrowienia.

CENA:

1,5h – 200zł

2h – 250zł


 

MASAŻ PeLoHa

Peace Love and Harmony

Energia Masażu Peloha  przynosi ukojenie zarówno naszemu ciału, psychice jak i duchowi. Pozwala pozbyć się napięć zapisanych w ciele, które często przejawiają się jako miejsca bólu czy choroby. Masaż Peloha jest pomocny w utrzymywaniu dobrego stanu zdrowia na wszystkich poziomach, otwiera na pozytywne emocje. Poddając się relaksowi, który płynie wraz z masażem przede wszystkim poznajemy swoje potrzeby.

Holistyczne działanie Masażu Peloha.  Odpowiednio kierowana energia życiowa nie tylko wyrównuje przepływ w kanałach energetycznych,  ale też pobudza krążenie krwi i limfy, ujędrnia skórę, reguluje przemianę materii, wpływa na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego – wspomaga leczenie depresji

Rezultaty masażu:

– poprawa stanu zdrowia fizycznego: bóle kręgosłupa, stawów, barków, migreny, choroby skóry

– poprawa stanu zdrowia psychicznego: depresje, nerwice, fobie, bezsenność

– wywołanie u osoby masowanej pełnej akceptacji własnego JA: ciało, osobowość, duch

– oczyszczenie, stabilizacja i zrównoważenie wszystkich kanałów energetycznych

*W szczególnej atmosferze szacunku i akceptacji masowane jest całe ciało z wyłączeniem strefy intymnej.

Cena masażu – 150 zł

Zapraszam na 60 minutowy, intensywnie relaksacyjny masaż!

nj

CERTYFIKAT

11891169_1028626613824081_3791234447965261144_n