Botoks i jego wpływ na zdrowie – o czym nie dowiesz się u lekarza medycyny estetycznej!

Botoks i jego wpływ na zdrowie – o czym nie dowiesz się u lekarza medycyny estetycznej!

Botulina inaczej Botoks to jad kiełbasiany, w dużych dawkach może być śmiertelny. Lekarze najczęściej nie ostrzegają przed negatywnymi skutkami używania botoksu, zachęcając bardzo młode kobiety do stosowania go nawet co 3- mce.

Nie ma takiej możliwości wbrew temu co twierdzą lekarze medycyny estetycznej, że jad kiełbasiany (trucizna) wyparowuje ze skóry i znika po ustąpieniu działania, bowiem mikroskopijne cząsteczki botuliny przedostają się do wątroby i nie tylko, tworząc spustoszenie w całym organizmie człowieka (tam zostają w mikroskopijnych ilościach). Organizm ludzki nie jest w stanie wyrzucić trucizny na zewnątrz. Jeżeli zabieg jest powtarzany, a jest jeśli chcemy utrzymać efekt, do czego zachęcają lekarze med. estetycznej, negatywny wpływ w postaci mikrocząsteczek kumuluje się w wątrobie, co na przestrzeni już kilku lat może doprowadzić do bardzo negatywnych skutków ubocznych dla całego żywego organizmu.

Badania naukowców z ostatnich lat opisane m. in. w Jurnal of Biomechanics i Jurnal of Neuroscience wykazały, że botoks ma o wiele poważniejszy wpływ na zdrowie niż znane skutki uboczne. Wykazano, że paraliż mięśni za sprawą toksyny botulinowej powoduje, że przestają one pracować tzn. kurczą się i zanikają, a nie jak do tej pory sądzono, że powracają do swojej sprawności po ustąpieniu działania botoksu.

Następne badania udowodniły, że toksyna botulinowa może przemieszczać się między komórkami nerwowymi, docierając również do mózgu! A więc nie działa tylko miejscowo jak zapewniają lekarze medycyny estetycznej. Może mieć wpływ na cały układ nerwowy.

Proszę uruchomić wyobraźnię… botoks paraliżuje mięśnie, ale mięśniem jest również nasze serce…

Po kilku latach stosowania botoksu wątroba jest mocno obciążona toksyną botulinową, może osłabiać serce i inne narządy wewnętrzne, a co ważne – żadne badania i sam lekarz nie są w stanie powiązać, skojarzyć dolegliwości wewnętrznych z dostarczaniem botoksu do organizmu, nawet nie biorą tego pod uwagę.

Jak zatem wygładzić bruzdy na czole i zmarszczki nawet te najgłębsze oraz uzyskać efekt pięknej, zadbanej cery w sposób bardziej naturalny i mniej inwazyjny, nie pozostawiając skutków ubocznych?

Na te pytania można uzyskać odpowiedz przychodząc do mnie na bezpłatną konsultację, podczas której wspólnie omówimy potrzeby cery i korzyści płynące z indywidualnie dobranej kuracji. Dobierzemy odpowiednią pod problem kurację w celu zniwelowania nieestetycznych bruzd na czole i zmarszczek na twarzy.

Koniec sierpnia i wrzesień to najlepszy czas na podjęcie działań pozbycia się zmarszczek nawet tych głębokich, wygładzenia cery i odnowy biologIcznej w sposób promujący zdrowie i piękno, zamiast obciążania całego organizmu trucizną.

Zapraszam na konsultację, to nic nie kosztuje. Chętnie napiję się z Tobą jednej z moich wybornych herbat, których jestem fanką. Do zobaczenia w centrum Warszawy :-)

 Kreatorka Piękna – Renata Lipowiecka tel. 696 050 671

www.kreatorkapiekna.pl

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>