Rzęsy wykonuje Agnieszka Lipowiecka – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego wydziału pedagogicznego. Jej pasją jest stylizacja rzęs:

Za każdym razem dokładam wszelkich starań by jak najlepiej i jak najdokładniej spełnić oczekiwania moich klientek, a zadowolenie i uśmiech jest najlepszym podziękowaniem. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, posiadam rzęsy jedwabne renomowanej firmy Secret Lasches o rożnej długości oraz rożnym skręcie tak aby efekt był jak najbardziej naturalny a jednocześnie oszałamiający. Nie masz czasu na codzienny makijaż? Ten zabieg jest dla Ciebie! Dużą wagę przykładam do higieny pracy, wszystkie narzędzia są każdorazowo dezynfekowane. Każda klientka otrzymuje szczoteczkę do przedłużanych rzęs!

Zabieg trwa od 1,5 do 2,5h ze względu na precyzyjność i dokładność pracy. Rzęsy otrzymują się nawet do 4-5 tyg w zależności od kondycji oraz odpowiedniej pielęgnacji przedłużanych rzęs. Przed zabiegiem klientka wypełnia krotki test pozwalający na ocenę czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu.

Uwaga: na zabieg przychodzimy bez soczewek!
Stylizacja rzęs kosztuje 130zł.
Obecnie trwa LETNIA PROMOCJA: 99zł (zamiast 130zł).
Zapraszam serdecznie :))

Agnieszka Lipowiecka

+48 792 470 382