PAKIET SZMARAGDOWY (półroczny) 30-40+

Metamorfoza z naciskiem na dobre samopoczucie i zdrowie

Bądź gotowa na efekty w 6 miesięcy.

 

20 zabiegów, które przyniosą następujące efekty:

 • spłycenie głębokich zmarszczek – lifting bez skalpela
 • poprawa sprężystości i gęstości cery
 • gładsza faktura skóry
 • spłycenie zmarszczek mimicznych (likwidacja)
 • mniejsza widoczność naczyń włosowatych
 • skóra rozświetlona i pełna zdrowego blasku
 • ogólna poprawa stanu skóry twarzy i szyi
 • usunięcie napięć w ciele poprzez masaże
 • poprawa cyrkulacji krwi i limfy w całym ciele

 SKŁAD PAKIETU:

1 raz zabieg czyszczenia manualny w komplecie z maską algowa, pilingiem migdałowym opcjonalnie i ceramidami (330zł). Po wcześniejszej konsultacji z prowadzącym jest możliwość wymiany na inny zabieg o tej samej wartości.

6 zabiegów włoskiej, profesjonalnej firmy Natinuel. Zabiegi wygładzające, zagęszczające i wyrównujące kolor skóry. Odbudowujące i liftingujące. 1500 zł (pojedynczy 280zł)

6 razy mezoterapia mikroiglowa – Intensywna kuracja odmładzająca. 2200 zł (pojedynczy 390zł + roller 200zł)

1 zabieg Larens: odżywczo-liftingujący na bazie bio-peptydów prof. Frydrychowskiego z masażem twarzy szyi i dekoltu 1,5 do 2h o wartości 300 zł

Profesjonalna sesja zdjęciowa z makijażem 800 zł

6 masaży PeLoHa (1h) – 900 zł

WARTOŚĆ: 6030 zł

TWOJA INWESTYCJA: 4870 zł

OSZCZĘDZASZ: 1160 zł

2 dodatkowe BONUSy o wartości 350 zł: 2 makijaże oraz 1 krem nawadniający.


 

Możliwość wzmocnienia efektów odnowy poprzez konsultacje/opiekę Trenera Wellness – Dorotę Szułdrzyńską, która dopasuje nowe nawyki żywieniowe do stylu życia.

Dorota Szułdrzyńska – Trener Odżywiania oraz Wellness dla wymagających tel. 502 061 918

 • Pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i wyrównania parametrów zdrowia w całym organizmie przez odpowiednio dobrane ćwiczenia i suplementy, aby wzmocnić swoje ciało oraz zadbać o lepsze samopoczucie, energie i chęć do działania.
 • Indywidualnie dobrany program dla Kobiet, które chcą kompleksowej opieki, potrzebują się zatroszczyć o siebie, swoje ciało, stan ducha, zdobyć większa motywacje do działania.

Polecam! – Kreatorka Piękna – Renata Lipowiecka

Renata Lipowiecka – Pomagam ludziom, szukającym holistycznych rozwiązań i wsparcia w szerokim zakresie kosmetyki. Wierzę, że każdy może utrzymać piękno i zdrowie w oparciu o wykorzystanie nowych technologii, suplementacji, nowoczesnych kosmoceutyków i starożytnych metod uzdrawiania popartych rozwojem osobistym i wiedzą.


Postanowienia ogólne/regulamin:

 1. Efekty zabiegów są zależne od punktu wyjścia stanu skóry w dniu rozpoczęcia kuracji.
 2. Do wszystkich zabiegów wykorzystywane są kosmoceutyki i dermo-kosmetyki profesjonalnych firm.
 3. Klient ma pełną opiekę oraz darmowe konsultacje w ramach każdego wykupionego pakietu.
 4. Kosmetyki ustawiane dla klienta do pielęgnacji domowej nie są zawarte w ramach wykupionego pakietu (oprócz tych wymienionych). Za resztę klient dopłaca dodatkowo.
 5. W pakiecie diamentowym istnieje możliwość wymiany zabiegów według indywidualnych potrzeb (po wcześniejszej konsultacji i akceptacji osoby prowadzącej).
 6. Klientka kupując pakiet diamentowy może po wcześniejszej konsultacji z kosmetyczką przedłużyć okres wykorzystania pakietu o dodatkowe 2 miesiące od momentu rozpoczęcia kuracji
 7. Zabiegi gratisowe (makijaże bonusowe) nie podlegają wymianie na inne zabiegi o tej samej wartości. Ponadto zabiegi gratisowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
 8. Zakup pakietu jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych w pakiecie oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.
 9. Ważność pakietu zaczyna obowiązywać od dnia wykonania pierwszego zabiegu w ciągłości do wykorzystania całego pakietu zgodnie z podanym okresem, na jaki wykupiony zostaje pakiet. Po wykupieniu pakietu klient zobowiązany jest rozpocząć kurację nie później niż 90 dni od momentu zakupienia pakietu. Dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzedniej konsultacji i ackeptacji Prowadzącej.w czasie zakupu bądź w momencie, gdy ważność pakietu dobiega końca. Po zakończeniu terminu ważności pakietu nie będzie możliwa jego realizacja
 10. Z pakietów mogą korzystać osoby wyłącznie powyżej 18 roku życia.
 11. Efekty są gwarantowane przy regularnej pielęgnacji domowej oraz wykorzystaniu w całości pakietu w ciągu wyznaczonego okresu.