Pakiet Perłowy (3-miesięczny) uniwersalny

Przywitaj się ze sobą na nowo

13 zabiegów, które przyniosą następujące efekty:

 • odżywienie całego ciała
 • świeży, zdrowy wygląd skóry
 • skóra zrewitalizowana
 • lepszy wygląd, zwiększenie sił witalnych całego organizmu
 • poprawa stanu skóry oraz zwiększona pewność siebie
 • usunięcie napięć w ciele poprzez masaże

SKŁAD PAKIETU:

1 raz zabieg oczyszczania manualnego cery w komplecie z maską algową, pilingiem migdałowym opcjonalnie i ceramidami (330 zł). Po wcześniejszej konsultacji z prowadzącym jest możliwość wymiany na inny zabieg o tej samej wartości.

1 raz zabieg włoskiej firmy Natinuel – Interactive System, połączony z odmładzającym zabiegiem wokół oczu – 3 wersje do wyboru (330 zł):

 1. Rewitalizująco-biostymulujący
 2. Regenerująco-antyoksydacyjny
 3. Odbudowująco-zagęszczający

Możliwość wymiany na inny zabieg o tej samej wartości po ówczesnej konsultacji i akceptacji osoby prowadzącej.

6 masaży PeLoHa (1h) 900zł

3 masaże Lomi Lomi 600zł (1,5h)

2 razy zabieg Larens prof. Frydrychowskiego odżywczo-liftingujący z masażem twarzy szyi i dekoltu 1,5 do 2h 600zł (dla każdego typu)

2 razy makijaż dzienno-wizytowy wartość 200 zł

Profesjonalna sesja zdjęciowa z makijażem w studio 800 zł (3 do 6 zdjęć drogą elektroniczną)

WARTOŚĆ: 3760 zł

TWOJA INWESTYCJA: 2870 zł

OSZCZĘDZASZ: 900 zł


Możliwość wzmocnienia efektów odnowy poprzez konsultacje/opiekę Trenera Wellness – Dorotę Szułdrzyńską, która dopasuje nowe nawyki żywieniowe do stylu życia.

Dorota Szułdrzyńska – Trener Odżywiania oraz Wellness dla wymagających tel. 502 061 918

 • Pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i wyrównania parametrów zdrowia w całym organizmie przez odpowiednio dobrane ćwiczenia i suplementy, aby wzmocnić swoje ciało oraz zadbać o lepsze samopoczucie, energie i chęć do działania.
 • Indywidualnie dobrany program dla Kobiet, które chcą kompleksowej opieki, potrzebują się zatroszczyć o siebie, swoje ciało, stan ducha, zdobyć większa motywacje do działania.

Polecam! – Kreatorka Piękna – Renata Lipowiecka

Renata Lipowiecka – Pomagam ludziom, szukającym holistycznych rozwiązań i wsparcia w szerokim zakresie kosmetyki. Wierzę, że każdy może utrzymać piękno i zdrowie w oparciu o wykorzystanie nowych technologii, suplementacji, nowoczesnych kosmoceutyków i starożytnych metod uzdrawiania popartych rozwojem osobistym i wiedzą.


Postanowienia ogólne/regulamin:

 1. Efekty zabiegów są zależne od punktu wyjścia stanu skóry w dniu rozpoczęcia kuracji.
 2. Do wszystkich zabiegów wykorzystywane są kosmoceutyki i dermo-kosmetyki profesjonalnych firm.
 3. Klient ma pełną opiekę oraz darmowe konsultacje w ramach każdego wykupionego pakietu.
 4. Kosmetyki ustawiane dla klienta do pielęgnacji domowej nie są zawarte w ramach wykupionego pakietu (oprócz tych wymienionych). Za resztę klient dopłaca dodatkowo.
 5. W pakiecie diamentowym istnieje możliwość wymiany zabiegów według indywidualnych potrzeb (po wcześniejszej konsultacji i akceptacji osoby prowadzącej).
 6. Klientka kupując pakiet diamentowy może po wcześniejszej konsultacji z kosmetyczką przedłużyć okres wykorzystania pakietu o dodatkowe 2 miesiące od momentu rozpoczęcia kuracji
 7. Zabiegi gratisowe (makijaże bonusowe) nie podlegają wymianie na inne zabiegi o tej samej wartości. Ponadto zabiegi gratisowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
 8. Zakup pakietu jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych w pakiecie oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.
 9. Ważność pakietu zaczyna obowiązywać od dnia wykonania pierwszego zabiegu w ciągłości do wykorzystania całego pakietu zgodnie z podanym okresem, na jaki wykupiony zostaje pakiet. Po wykupieniu pakietu klient zobowiązany jest rozpocząć kurację nie później niż 90 dni od momentu zakupienia pakietu. Dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzedniej konsultacji i ackeptacji Prowadzącej.w czasie zakupu bądź w momencie, gdy ważność pakietu dobiega końca. Po zakończeniu terminu ważności pakietu nie będzie możliwa jego realizacja
 10. Z pakietów mogą korzystać osoby wyłącznie powyżej 18 roku życia.
 11. Efekty są gwarantowane przy regularnej pielęgnacji domowej oraz wykorzystaniu w całości pakietu w ciągu wyznaczonego okresu.