Pakiet Diamentowy (roczny) 40-50+

Nowa Ja w 12 miesięcy

 

42 zabiegi, które przyniosą następujące efekty:

 • spłycenie głębokich zmarszczek – lifting bez skalpela
 • poprawa sprężystości i gęstości cery
 • gładka faktura skóry
 • spłycenie zmarszczek mimicznych (likwidacja) i wypłycenie głębokich bruzd tak jak nosowo-wargowych czy czołowych
 • poprawa sprężystości i gęstości cery
 • mniejsza widoczność naczyń włosowatych
 • skóra rozświetlona i pełna zdrowego blasku
 • lifting twarzy i szyi (bez skalpela)
 • wyrównanie koloru skóry i redukcja plam pigmentacyjnych
 • usunięcie napięć w ciele poprzez masaże
 • poprawa cyrkulacji krwi i limfy w całym ciele

SKŁAD PAKIETU:

4 zabiegi oczyszczania dopasowane do aktualnych potrzeb cery 1320 zł

12 zabiegów włoskiej, profesjonalnej firmy Natinuel. Zabiegi wygładzające, zagęszczające i wyrównujące kolor skóry. Odbudowujące i liftingujące. 3000 zł. (okres trwania 12 zabiegów – 4 miesiące)

6 razy zabieg LARENS: odżywczo-liftingujący na bazie bio-peptydów prof. Frydrychowskiego z masażem twarzy szyi i dekoltu 1,5 do 2h o wartości 1800 zł

6 razy mezoterapia mikroigłowa (po 6 miesiącach) – 2220 zł (z ampułkami przodującej firmy Symbiosis, pojedynczy zabieg 390zł + 200zł roller)

10 masaży PeLoHa oraz 2 masaże Lomi Lomi 1900 zł

3 masaże pielęgnacyjne DETOX szyi, twarzy i dekoldu na bazie kremu i olejków odtruwających skórę: shea i passiflora. Jest to pół-zabieg połączony z odpowiednim preparatem odświeżająco-pilingującym przed zabiegiem – 1040 zł

Profesjonalna sesja zdjęciowa z makijażem w studio – 800 zł

 

WARTOŚĆ: 12 080 zł

TWOJA INWESTYCJA: 9470 zł

OSZCZĘDZASZ: 2610 zł

3 dodatkowe BONUSy o wartości 500 zł:  krem wokół oczu 30ml wygładzający firmy NATINUEL + krem do twarzy nawadniający wartość. Oba kosmetyki o wartości 300zł. 2 makijaże dzienno-wizytowe 200 zł.


Możliwość wzmocnienia efektów odnowy poprzez konsultacje/opiekę Trenera Wellness – Dorotę Szułdrzyńską, która dopasuje nowe nawyki żywieniowe do stylu życia.

Dorota Szułdrzyńska – Trener Odżywiania oraz Wellness dla wymagających tel. 502 061 918

 • Pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i wyrównania parametrów zdrowia w całym organizmie przez odpowiednio dobrane ćwiczenia i suplementy, aby wzmocnić swoje ciało oraz zadbać o lepsze samopoczucie, energie i chęć do działania.
 • Indywidualnie dobrany program dla Kobiet, które chcą kompleksowej opieki, potrzebują się zatroszczyć o siebie, swoje ciało, stan ducha, zdobyć większa motywacje do działania.

Polecam! – Kreatorka Piękna – Renata Lipowiecka

Renata Lipowiecka – Pomagam ludziom, szukającym holistycznych rozwiązań i wsparcia w szerokim zakresie kosmetyki. Wierzę, że każdy może utrzymać piękno i zdrowie w oparciu o wykorzystanie nowych technologii, suplementacji, nowoczesnych kosmoceutyków i starożytnych metod uzdrawiania popartych rozwojem osobistym i wiedzą.


Postanowienia ogólne/regulamin:

 1. Efekty zabiegów są zależne od punktu wyjścia stanu skóry w dniu rozpoczęcia kuracji.
 2. Do wszystkich zabiegów wykorzystywane są kosmoceutyki i dermo-kosmetyki profesjonalnych firm.
 3. Klient ma pełną opiekę oraz darmowe konsultacje w ramach każdego wykupionego pakietu.
 4. Kosmetyki ustawiane dla klienta do pielęgnacji domowej nie są zawarte w ramach wykupionego pakietu (oprócz tych wymienionych). Za resztę klient dopłaca dodatkowo.
 5. W pakiecie diamentowym istnieje możliwość wymiany zabiegów według indywidualnych potrzeb (po wcześniejszej konsultacji i akceptacji osoby prowadzącej).
 6. Klientka kupując pakiet diamentowy może po wcześniejszej konsultacji z kosmetyczką przedłużyć okres wykorzystania pakietu o dodatkowe 2 miesiące od momentu rozpoczęcia kuracji
 7. Zabiegi gratisowe (makijaże bonusowe) nie podlegają wymianie na inne zabiegi o tej samej wartości. Ponadto zabiegi gratisowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
 8. Zakup pakietu jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych w pakiecie oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.
 9. Ważność pakietu zaczyna obowiązywać od dnia wykonania pierwszego zabiegu w ciągłości do wykorzystania całego pakietu zgodnie z podanym okresem, na jaki wykupiony zostaje pakiet. Po wykupieniu pakietu klient zobowiązany jest rozpocząć kurację nie później niż 90 dni od momentu zakupienia pakietu. Dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzedniej konsultacji i ackeptacji Prowadzącej.w czasie zakupu bądź w momencie, gdy ważność pakietu dobiega końca. Po zakończeniu terminu ważności pakietu nie będzie możliwa jego realizacja
 10. Z pakietów mogą korzystać osoby wyłącznie powyżej 18 roku życia.
 11. Efekty są gwarantowane przy regularnej pielęgnacji domowej oraz wykorzystaniu w całości pakietu w ciągu wyznaczonego okresu.