Nazywam się Renata Lipowiecka i jestem kosmetyczką z 20–letnim doświadczeniem w zawodzie, który od 1- go zetknięcia stał się moją pasją. Do dziś rozszerzam swoje umiejętności zawodowe,  co jest poparte licznymi specjalistycznymi certyfikatami. Wszystko zaczęło się od pytania „w czym mogłabym być dobra, co mogłabym tak polubić aby związać z tym całe życie, jednocześnie pomagając innym, bo to daje mi również  poczucie spełnienia. Jakie zajęcie w życiu dałoby mi wolność decydowania o swoich zarobkach i czasie, który chciałabym temu zajęciu przeznaczyć.”

W pracy zapewniam swoim klientom komfort, opiekę kosmetyczną – łącznie z ustawieniem pełnej domowej pielęgnacji na życzenie. Szeroki wachlarz zabiegów, które oferuję w gabinecie, wspiera moje działania w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb klienta – kuracji w gabinecie i pielęgnacji w domu. U mnie zegar się zatrzymuje.

Praktykuję rozwój osobisty w tym warsztaty i szkolenia, sport, podróże i książki. Preferuję zdrowy i radosny styl życia. Odkąd pamiętam masaże były mi bardzo bliskie, ponieważ w znacznym stopniu wspierają zabiegi kosmetyczne, a podziękowaniem jest wspaniałe samopoczucie moich klientów, którzy wychodzą w cudownym nastroju. W 2015 roku dojrzałam do decyzji o rozszerzeniu usług o masaże całego ciała. Wybrałam 2 wyjątkowe masaże, jakimi są Lomi Lomi Nui oraz PeLoHa (Peace, Love, Harmony), ponieważ oba wykonywane są z poziomu miłości do drugiego człowieka, a tego nie można odmierzyć zegarkiem. Masaże to dla mnie sposób na dzielenie się z innymi tym, co we mnie jest najlepsze.

Jestem otwarta na różne metody pomagające podnieść i przywrócić ludziom radość życia, chęci utrzymania własnego piękna przez dbanie o własne potrzeby oraz systematycznego oczyszczania organizmu z metali ciężkich i innych trucizn. Jestem zwolenniczką suplementacji dla wspierania i utrzymania w zdrowiu i dobrej kondycji całego organizmu.