Makijaż permanentny/stały – jest rodzajem tatuażu, jednak do jego wykonania zamiast barwników chemicznych, używa się tych powstałych na bazie ziół.

Pigment jest wprowadzany dużo płycej, niż przy tradycyjnym tatuażu. Utrzymuje się od 2-5 lat, dlatego tak ważne jest by wykonać go u profesjonalisty z dużym doświadczeniem…

W ramach makijażu trwałego można narysować lub skorygować brwi oraz uwydatnić kolor ust lub je optycznie powiększyć. Nadaje ustom idealny kształt, wypełnia je, a efekt jest jak najbardziej naturalny. Taki makijaż wydobędzie i podkreśli Twoje indywidualne piękno. Dzięki niemu Twoja twarz nabierze regularnych kształtów.

Zaoszczędzisz czas spędzony co dziennie rano na makijażu, a nawet bez jego wykonania będziesz zawsze wyglądać perfekcyjnie pięknie.

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przedstawię Ci propozycję Twojego makijażu. Dopiero po takiej wizycie podejmiesz decyzję, czy jesteś gotowa na wydobycie Twojego naturalnego piękna!

 Czytaj artukył dla portalu ProNatura24 >> Sekrety makijażu permanentnego

PRZYKŁADOWE REALIZACJE BRWI, UST I KRESEK

OPINIE

Jestem kobietą aktywnie uprawiającą sport: biegam pływam, kocham podróże. Makijaż permanentny w takich sytuacjach zrobiony przez fachowca – jakim jest Renata sprawdza się w 100%. Po przebudzeniu bez makijażu czuję się piękna :-) Gorąco polecam!

Joanna Maroszyńska

Właściciel, Klenz Polska

Przyszłam do Reni z problemem nieregularnych brwi. Renia pokazała mi jak to będzie wyglądało po zrobieniu makijażu permanentnego. Ustaliłyśmy kontur i Renia zaczęła pracę. Rozpoczęła od znieczulenia. Była jedna z najlepszych decyzji i inwestycji w moim życiu. Mam piękny łuk brwiowy na stałe. Warto zainwestować i dodać sobie urody niewymagającej codziennych poprawek. Polecam!

Katarzyna Dziubałka

Business Manager, Projekt Liderka

Długo miałam wątpliwości czy makijaż permanentny jest dla mnie. Wiedziałam, że nie mam idealnych brwi, ale miałam obawy, czy zostanie wykonany tak jakbym sobie tego życzyła, czy będę się sobie podobać… w końcu jest to decyzja na lata. Cały zabieg był wykonany bardzo szybko i precyzyjnie. Uważam, że Renata jest świetnym fachowcem. Doświadczenie, pewna ręka, wizja oraz dobrej jakości sprzęt, daje gwarancję dobrze wykonanego makijażu. Renata zdecydowanie potrafi wydobyć piękno i potencjał, który mamy. Bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Polecam wszystkim!
Paulina Zawadzka

Doradca Finansowy, Prudential