Moim klientom proponuję makijaże na różne okazje od dziennego poprzez ślubny do karnawałowego. Głównym celem makijażu jest podkreślenie urody oraz ukrycie niedoskonałości. Zapraszam do obejrzenia galerii profesjonalnych makijaży ślubnych, które wykonałam dla  prestiżowym magazynu  ślubnego MŁODA PARA. Kliknij w fotografię obok i obejrzyj całą sesję zdjęciową moich makijaży ślubnych.

O makijażu ślubnym

Makijaż ślubny powinien być doskonały. Stworzony idealnie do typu urody, współgrający kolorystycznie z tonacją sukni ślubnej. W tym szczególnym dniu warto oddać się w ręce profesjonalnej wizażystki lub makijażystki, gdyż Twoja twarz będzie widnieć na wielu pamiątkowych zdjęciach.

Modelowanie twarzy

Twarz powinna być dokładnie wymodelowana, aby na zdjęciach nie wyglądała płasko. Kolor różu należy dobrać tak, aby współgrał z odcieniem pomadki. Kolory makijażu nie muszą pasować do koloru bukietu ślubnego, lecz powinny przede wszystkim harmonizować z odcieniem skóry, kolorem włosów, podkreślać kolor oczu oraz wydobywać barwę ust.

Kształt oka i brwi

Jeśli decydujemy się na mocne podkreślenie brwi, to usta powinny zachować naturalną lub lekko wzmocnioną (o pół tonu) barwę. Możemy pokusić się o delikatny połysk na ustach, ale bez brokatu.

Biżuteria

Makijaż powinien obejmować nie tylko twarz, ale także korygować kolorystycznie dekolt, plecy i ramiona. Rozświetlona, gładka skóra dekoltu to piękne tło dla biżuterii. W tym szczególnym dniu panna młoda powinna mieć w torebce tzw. bibułki matujące, aby usuwać nimi pot oraz błyszczyk idealnie dopasowany do koloru ust.

 

Pannie Młodej przygotowanej przez Kreatorkę Piękna pozostanie już tylko szampańska zabawa!