Masaż Hawajski Lomi Lomi Nui

– subtelne ruchy masażu przedramionami

Element sztuki hawajskiego relaksu jest możliwy do osiągnięcia aby połączyć w harmonię ducha, ciała oraz umysłu. Cechą, która wyróżnia ten masaż spośród wielu innych jest wyjątkowe podejście. Wykonuje się go w duchu Aloha, to znaczy z radością i miłującym uznaniem dla człowieka leżącego na stole. Cała koncentracja masażysty jest skupiona na masowanej części ciała, bo jak mówią Hawajczycy: energia podąża za uwagą, a tam gdzie płynie energia dochodzi do uzdrowienia.

CENA:

1,5h – 200zł

2h – 250zł

VIDEO 

OPINIE

Masaż Lomi Lomi  to cudowne przeżycie, gdzie każde miejsce na ciele jest zaopiekowane fizycznie i emocjonalnie. Lomi Lomi to zdecydowanie więcej niż masaż.

Magdalena Rokicińska

Byłam na masażu LOMI LOMI. Przez dwie godziny czułam się w niebie, aż łezka poszła… Boże jak mogłam wcześniej sobie tego nie robić ?!?! Polecam ten masaż, polecam też masażystkę Renatę Lipowiecką.

Dorota Godhlewska

Artysta Plastyk

Po Lomi Lomi czułam się uwolniona od stresu, przygnębienia i zmęczenia. Poczułam się lżejsza o kilka lat, przepełniona taką spokojną radością, lekka, swobodna i wewnętrznie czysta.  Doświadczyłam uczucia błogości przenikającej moja duszę i ciało. Dodatkowym atutem masażu wykonywanych przez Renatę są jej ciepłe i w moim odczuciu leczące ręce.

Marzena Konowrocka